Witamy na internetowej stronie Biblioteki Publicznej Gminy Zawady!

Biblioteka czynna: poniedzia│ek (8.00 - 16.00), wtorek - pi▒tek (10.00-18.00), sobota - Nieczynne. Serdecznie zapraszamy!

ZMIANA GODZIN PRACY BIBLIOTEKI!

UWAGA!
ZMIANA GODZIN PRACY BIBLIOTEKI!!!!!
Od 15.01.2018 r. Biblioteka czynna od poniedzia┼éku do pi─ůtku w godzinach 10.00 - 18.00 /przypominam, ┼╝e w ubieg┼éym roku w poniedzia┼éki mogli┼Ťcie skorzysta─ç z us┼éug Biblioteki w godz. 8.00 - 16.00/.
Mam nadziej─Ö, ┼╝e godziny funkcjonowania odpowiadaj─ů wszystkim czytelnikom, a zmiana przys┼éu┼╝y si─Ö do wzrostu czytelnictwa w naszej Gminie.
Do zobaczenia!

Sponsorzy


Polsko-Ameryka┼äska Fundacja Wolno┼Ťci jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsi─Öwzi─Öciu, kt├│re ma u┼éatwi─ç polskim bibliotekom publicznym dost─Öp do komputer├│w, internetu i szkole┼ä. Program Rozwoju Bibliotek jest realizowany w Polsce przez Fundacj─Ö Rozwoju Spo┼éecze┼ästwa Informacyjnego.