Witamy na internetowej stronie Biblioteki Publicznej Gminy Zawady!

Biblioteka czynna: poniedziałek (8.00 - 16.00), wtorek - piątek (10.00-18.00), sobota - Nieczynne. Serdecznie zapraszamy!

KONKURS!!!!!

Konkurs plastyczny - termin 6.10.2017 r.!!!!
?100 - lecie Odzyskania Niepodległości w naszej Małej Ojczyźnie?

 

Zasady:
- Konkurs adresowany jest do uczniów klas: VI lub VII szkoły podstawowej powiatu białostockiego oraz Filii Bibliotecznej nr 9 Książnicy Podlaskiej w Białymstoku.
- Warunkiem przystąpienia do konkursu jest przygotowanie plakatu związanego z tematem konkursu w formacje A3.
- Każdy z uczestników przygotowuje plakat wykonany dowolną techniką: rysunek, malarstwo, kolaż, techniki mieszane. Każda praca powinna posiadać passe-partout.
- Uczestnik wykonuje indywidualnie pracę plastyczną ? plakat zgodnie z tematem konkursu ?100 - lecie Odzyskania Niepodległości w naszej Małej Ojczyźnie? zawierające elementy związane z powiatem białostockim. W przypadku reprezentantów z Filii nr 9 Książnicy Podlaskiej można połączyć elementy w/w powiatu z Białymstokiem.
- Do konkursu zakwalifikowana zostanie tylko praca własnego autorstwa uczestnika.
- Prace zbiorowe nie będą podlegały ocenie.
Prace należy dostarczyć do Biblioteki Publicznej Gminy Zawady do dnia 6.10.2017 r. Do etapu powiatowego zostaną wyłonione 2 najciekawsze prace.

Szczegółowy regulamin oraz karta zgłoszenia dostępne w siedzibie Biblioteki.

Sponsorzy


Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek jest realizowany w Polsce przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.