Witamy na internetowej stronie Biblioteki Publicznej Gminy Zawady!

Biblioteka czynna: poniedziałek (8.00 - 16.00), wtorek - piątek (10.00-18.00), sobota - Nieczynne. Serdecznie zapraszamy!

12 paździrnika 2016 r.,  w naszej Bibliotece,  odbyło się spotkanie pod hasłem "Przystanek z książką w bibliotece", którego organizatorem była Książnica Podlaska - Biblioteka Publiczna Powiatu Białostockiego.

IMG_7697

W spotkaniu wzieli udział uczniowie klas: II, IV i V Szkoły Podstawowej w Zawadach.

Na spotkanie zaproszona została Pani marta Fox, autorka książek dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Dzieci miały możliwość poznać twórczość pisarki, a na zakończenie spotkania pozyskać również autograf.

Dziękujemy wszystkich uczestnikom za bardzo miłe spotkanie!

Sponsorzy


Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek jest realizowany w Polsce przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.