Witamy na internetowej stronie Biblioteki Publicznej Gminy Zawady!

Biblioteka czynna: poniedziałek (8.00 - 16.00), wtorek - pi±tek (10.00-18.00), sobota - Nieczynne. Serdecznie zapraszamy!

W intencji tragicznie zamordowanych....

16 lipca 2016 roku odbyła się Polowa Msza ¦więta na Łysej Górze, gdzie spoczywaj± tragicznie zamordowani mieszkańcy Zawad i Laskowca.

IMG_0407

 W uroczystym nabożeństwie wzięli udział przedstawiciele władz gminy Zawady i Trzcianne, proboszcz parafii Zawady i Laskowiec,  poczty sztandarowe OSP Zawady i OSP Trzcianne, rodziny zmarłych oraz mieszkańcy obu s±siaduj±cych ze sob± gmin.

IMG_0403

IMG_7088

IMG_0374

IMG_0406

Sponsorzy


Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek jest realizowany w Polsce przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.