Witamy na internetowej stronie Biblioteki Publicznej Gminy Zawady!

Biblioteka czynna: poniedziałek (8.00 - 16.00), wtorek - pi±tek (10.00-18.00), sobota - Nieczynne. Serdecznie zapraszamy!

Już od 5 maja (do 30 czerwca) głosujemy na Podwórko NIVEA w naszej gminie.

W tym roku zgłoszono lokalizację przy ¶wietlicy wiejskiej w Ciborach Gałeckich.

940_550_podworko_-_Kopia

W wyniku głosowania internautów, wytypowanych zostanie 40 lokalizacji z całej Polski, w których powstan± atrakcyjne place zabaw ? WYGRAJˇ LOKALIZACJE, KTÓRE UZYSKAJˇ NAJWIĘKSZˇ LICZBĘ ODDANYCH GŁOSÓW.

ZASADY GŁOSOWANIA:

  1. 1.WejdĽ na www.nivea.pl/podwórko2016
  2. 2.Każdego dnia oddaj jeden głos
  3. 3.Zachęć znajomych do głosowania

KAŻDY GŁOS SIĘ LICZY!

ZACHĘCAMY DO GŁOSOWANIA. 

Sponsorzy


Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek jest realizowany w Polsce przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.