Witamy na internetowej stronie Biblioteki Publicznej Gminy Zawady!

Biblioteka czynna: poniedziałek (8.00 - 16.00), wtorek - pi±tek (10.00-18.00), sobota - Nieczynne. Serdecznie zapraszamy!

Drogi Czytelniku,

od minionego tygodnia rozpoczęli¶my wysyłkę przypomnień do osób, które zalegaj± ze zwrotem księgozbioru do naszej Biblioteki.

Nikt nie poniesie żadnych kosztów w zwi±zku z długim przetrzymywaniem księgozbioru.

Działanie ma na celu odzyskanie ksi±żek, które zalegaj± gdzie¶ na półkach u czytelnika.

W przypadku, gdy czytelnik zwrócił powyższy księgozbiór, a nie zostało to odnotowane w karcie czytelnika, prosimy o kontakt telefoniczny (85/7140028 wew. 48), osobi¶cie lub za po¶rednictwem e-maila ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamujÄ…cymi. W przeglÄ…darce musi być wĹ‚Ä…czona obsĹ‚uga JavaScript, ĹĽeby go zobaczyć. )  i profilu na fb.

Sponsorzy


Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek jest realizowany w Polsce przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.