Witamy na internetowej stronie Biblioteki Publicznej Gminy Zawady!

Biblioteka czynna: poniedziałek (8.00 - 16.00), wtorek - pi±tek (10.00-18.00), sobota - Nieczynne. Serdecznie zapraszamy!

Brak zainteresowania placem zabaw

Mamy jeszcze szanse na plac zabaw. Ale musimy głosować codziennie!!!

znaczek

Zainteresowanie akcj± Firmy NIVEA w Polsce cieszy sie ogromnym zaiteresowanie, podczas gdy w naszej gminie frekwencja głosujacych jest naprawdę niewielka.

Place, które s± w czolówce rankingu zdobyły juz ponad 22 000 głosów. A nasza lokalizacja zaledwie 528 (stan na dzień 7.07.2011 r.), klasyfikujemy sie na ok. 600 miejscu, podczas gdy zakwalifikowanych zostanie 100 pierwszych miejsc.

Możemy jeszcze wpłyn±ć na wynik głosowania. wystawczy zalogować się i codziennie oddać jeden głos na nasz± lokalizację: Zawady, ul. Ko¶ciuszki 2.

Wspierajmy pozytywne działania!!!


Sponsorzy


Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek jest realizowany w Polsce przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.