W przeddzień ¦wiatowego Dnia bez Tytoniu (obchodzonego corocznie 31 maja), w Bibliotece Publicznej Gminy Zawady odbyło się spotkanie z młodzież± klas VI szkoły podstawowej na temat szkodliwo¶ci palenia tytoniu.

W ramach wstępu pracownicy Biblioteki przedstawili w skrócie najważniejsze działania jednostki, prowadzone akcje i konkursy. Następnie młodzież obejrzała prezentację na temat negatywnych skutków palenia tytoniu. Po prezentacji przeprowadzono mały konkurs, który wyłonił najaktywniejszego słuchacza - który nagrodzony został ksi±żk±.

Więcej zdjęć w zakładce "Galeria".