Witamy na internetowej stronie Biblioteki Publicznej Gminy Zawady!

Biblioteka czynna: poniedziałek (8.00 - 16.00), wtorek - pi±tek (10.00-18.00), sobota - Nieczynne. Serdecznie zapraszamy!

W przeddzień ¦wiatowego Dnia bez Tytoniu (obchodzonego corocznie 31 maja), w Bibliotece Publicznej Gminy Zawady odbyło się spotkanie z młodzież± klas VI szkoły podstawowej na temat szkodliwo¶ci palenia tytoniu.

W ramach wstępu pracownicy Biblioteki przedstawili w skrócie najważniejsze działania jednostki, prowadzone akcje i konkursy. Następnie młodzież obejrzała prezentację na temat negatywnych skutków palenia tytoniu. Po prezentacji przeprowadzono mały konkurs, który wyłonił najaktywniejszego słuchacza - który nagrodzony został ksi±żk±.

IMG_0042

Więcej zdjęć w zakładce "Galeria".

Sponsorzy


Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek jest realizowany w Polsce przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.