Witamy na internetowej stronie Biblioteki Publicznej Gminy Zawady!

Biblioteka czynna: poniedziałek (8.00 - 16.00), wtorek - pi±tek (10.00-18.00), sobota - Nieczynne. Serdecznie zapraszamy!

Laureatkami konkursu ?Najciekawsza recenzja ksi±żki? zorganizowanego w ramach projektu ?e-Biblioteka ? łatwy dostęp do informacji i zbiorów bibliotecznych? zostały: Emilia Gosk, Marta Kamińska i Karolina Zajkowska.

O terminie wręczenia nagród uczestnicy zostan± poinformowani osobi¶cie.

Dziękujemy wszystkim czytelnikom za dostarczone prace konkursowe.

Sponsorzy


Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek jest realizowany w Polsce przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.