Pracownicy Biblioteki uczestniczyli w spotkaniu studyjnych w ramach wymiany do¶wiadczeń trzech powiatów, które miało miejsce 18 maja 2011 r. w Michałowie. Organizatorem spotkania była Ksi±żnica Podlaska im. Łukasza Górnickiego w Białymstoku ? Biblioteka Publiczna Powiatu Białostockiego. Podczas spotkania można było wysłuchać przemówień i wykładów m.in. Burmistrza Michałowa ? Marka Nazarko, dr Barbary Olech i Tomasza Wi¶niewskiego. Szczególne podziękowania MBP w Łomży za zorganizowanie transportu.