Witamy na internetowej stronie Biblioteki Publicznej Gminy Zawady!

Biblioteka czynna: poniedziałek (8.00 - 16.00), wtorek - pi±tek (10.00-18.00), sobota - Nieczynne. Serdecznie zapraszamy!

Pracownicy Biblioteki uczestniczyli w spotkaniu studyjnych w ramach wymiany do¶wiadczeń trzech powiatów, które miało miejsce 18 maja 2011 r. w Michałowie. Organizatorem spotkania była Ksi±żnica Podlaska im. Łukasza Górnickiego w Białymstoku ? Biblioteka Publiczna Powiatu Białostockiego. Podczas spotkania można było wysłuchać przemówień i wykładów m.in. Burmistrza Michałowa ? Marka Nazarko, dr Barbary Olech i Tomasza Wi¶niewskiego. Szczególne podziękowania MBP w Łomży za zorganizowanie transportu.

Sponsorzy


Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek jest realizowany w Polsce przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.